Równanie

W każdym z nas, w wszechświecie naszych myśli, galaktyk mlecznych dróg jest ciemna plamka. Czarna dziura która wchłania wszystko co co stanie na naszej drodze, promyk światła nie wypuszcza z siebie. to taka mega silna grawitacja. Podobnie jest z nami są takie sfery ducha czarne plamki które wciągają cała naszą dobroć całe nasze światło i nie wypuszczają tego z nas i jest tak nam cholernie ciężko i nie da się tego prawa materii zrozumieć w logiczny sposób. Jednak ciemna plamka gęstnieje ona nie niszczy materii trzyma ją w sobie , staje się gęstsza , rośnie ciśnienie iii ….

i wybucha w nas nowy wszechświat bo każde równanie matematyczne ma dwie strony i każda z stron dąży do równości.

Jeśli więc z jednej strony czujesz i doświadczasz takich rzeczy druga strona będzie to równoważyć. nigdy niczego nie pokonasz i  jednocześnie nigdy niczego nie przegrasz.

Twoje serce puchnie, pochłania Twoje światło pozwól mu na to by wybuchnąć jak nasz świat na jeden dzień przed stworzeniem. Każde równanie ma swoją równość nie szukaj więc nie wiadomych bo nie mają znaczenia. Zmieść wszystko w swoim sercu aby stało się wszystkim.

Comments

  1. Joanna

    Wszystko się zrównuje, a jednocześnie tak łatwo się pogubić… Czasami tak trudno zrozumieć swoje uczucia, może dlatego, bo zazwyczaj dostrzegamy tylko jedną ze stron. Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *