Niebo Twoich oczu

Powiedz czego szukasz w niebie? marzeń, obcych cywilizacji, spadających gwiazd, Boga?
Wyczekujesz deszczu by los w Twój wspomnień hełm sypnął z nieba groszem. To szczęście może niespodziewanie swoją wielkością zabić jak pewny meteor Australijską krowę..

Patrzę w Twoje oczy i otwiera się przed mną kosmos: rojów perseidów, mlecznych dróg, wirowych galaktyk. Miłość z pozycji chcę coś z nieba dostać przełączam na pozycję chcę odkryć Twój wszechświat.  Gwiazdozbiory papilarnych dłoni, czarne dziury pieprzyków, wenus policzków, i słońce w Twoim sercu na przeciw którego jak mała łza, jedyna pełnia życia tętni swym błękitem. Jesteś piękna nie tylko dlatego że o Tobie marzę przy kubku pobudzającej ciemnej kawy, ja wiem że miłość to przenikanie się równoległych wszechświatów w którym tylko raz na milion lat dochodzi do pięknej katastrofy….

Jak ty traktujesz drugą bliską Ci osobę? Badasz ją każdego dnia , stawiasz hipotezy, twierdzenia które określają jasno i logicznie jej wszechświat. Przewidujesz zagrożenia które mogą Ciebie spotkać, obliczasz najbliższe zderzenia. Wyrzucasz w nią swoje śmieci a w końcu Twoja miłość zamiast kroplą deszczu w oceanie staje się średniowieczem.
Tu cały świat krąży wokół Ciebie , jesteś centrum własnych oczekiwań, pragnień celów a nieskończoność wszechświata , wszystkie jego prawa podporządkowujesz pod swój własny obrotowy ruch.

Odkrywaj , pędź i zachwycaj się każdym dniem spędzonym w kosmicznej przestrzeni drugiego człowieka. Patrz w jego oczy jak ona patrzy w Twoje by wiedzieć dwa zjednoczone równoległe wszechświaty tak zawsze ABSOLUTNIE ZAWSZE różne od siebie. Bądź światłem, które pędzi w nieskończoność , bądź kropą jak ziemia w oceanie wszechświata i jak wszechświat który w Twoich oczach staje się kroplą.
KOCHAJ I PŁACZ!

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *